pro_nav_pic

Линеарен актуатор

 • 42mm Nema17 Линеарен чекорен мотор 4 жици 1,8 чекор агол

  42mm Nema17 Линеарен чекорен мотор 4 жици 1,8 чекор агол

  Место на потекло: Кина

  Име на брендот: Hetai

  Сертификација: CE ROHS ISO

  Број на модел: 42BYGHL

  Минимална количина на нарачка: 50

  Детали за пакување: Картон со внатрешна кутија од пена, палета

  Време на испорака: 25 ДЕНА

  Услови за плаќање: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram

  Способност за снабдување: 10000 парчиња / месец

 • 57mm Nema23 Линеарен чекорен мотор 4 жици 1,8 чекор агол

  57mm Nema23 Линеарен чекорен мотор 4 жици 1,8 чекор агол

  Место на потекло: Кина

  Име на брендот: Hetai

  Сертификација: CE ROHS ISO

  Број на модел: 57BYGHL

  Минимална количина на нарачка: 50

  Детали за пакување: Картон со внатрешна кутија од пена, палета

  Време на испорака: 28-31

  Услови за плаќање: L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram

  Способност за снабдување: 10000 парчиња / месец